RR_AG,LT-08

„Arklio Galios“ ir „Laivo troupe“ koncertas

Sausio 29 d. 20 val. „Rasų radijas“ ir Kirtimų kultūros centras kviečia į „Arklio Galios“ ir „Laivo troupe“ koncertą SODAS 2123 erdvėje!

Jaučiate, kad jūsų bioenerginiai virpesiai seniai nebesutampa su žemės planetos stratosvyravimais? Sunku suderinti gėrio ir blogio elementus namie, darbe, laisvalaikyje? Nenukabinkite nosies – vaistas yra! Niekas taip nepravalo toksiškų žmogaus kasdienybės ezonuosėdų kaip 2006 metais susikūręs astrogastrologinis roko muzikos ansamblis „Arklio Galia“ iš Vilniaus, savyje jungiantis vedų išmintį, senosios Skandinavijos mitologiją ir, aišku, madingus elektroninius elementus. Čakroms užsiverti neleis ilgi gitarų soliakai, stigmoms atsiverti neleis komiški tekstai, o visas skrandžio opas užvers puikus Verbaičio garso suvedimas!

Grupės kūrybinę grupę sudaro:
Žilvinas (vardo reikšmė „nesubrendęs medis“, zodiakas – Skorpionas, Žemės gyvatė) – bosinė gitara, vokalas
Tomas (vardo reikšmė “dvynys”, zodiakas – Vėžys, Ugninis kiškis) – gitara, saksas, vokalas
Vidmantas (vardo reikšmė “išvydo turtą”, zodiakas – Vėžys, Žemės gyvatė) – gitara, vokalas
Danielius (vardo reikšmė “dievas yra mano teisėjas”, zodiakas – Avinas, Medinė kiaulė) – saksas, sintas
Mantas (vardo reikšmė “turtas, lobis”, zodiakas – Svarstyklės, Vandens gaidys) – būgnai, vokalas

//

Laivo Troupe – improvizacinės muzikos ansamblis, kurio sudėtyje įvairių sričių atlikėjai atėję iš skirtingų muzikos tradicijų: džiazo, klasikinės, šiuolaikinės muzikos, unikalus kiekvieno atlikėjo individualumu ir bendru ansamblio skambesiu. Ansamblio pagrindinė atliekamos muzikos sritis yra laisvoji improvizacija, kuri yra kombinuojama su daugybe kitų muzikinių stilių bei plačiu spektru įvairaus repertuaro: originaliomis kompozicijomis, aranžuotėmis, grafine notacija, fanku, noizu, ambientu ir dar daugiau. Tyrinėdami platų muzikos pasaulį ir eksperimentuodami ritmais, atonaliomis harmonijomis, tembrais bei išplėstinėmis technikomis ansamblis sukuria ekspresyvią ir neįprastą pasirodymo formą, visąlaik mesdami iššūkį sau ir klausytojams.

Kazimieras Jušinskas – saksofonai
Kristupas Gikas – saksofonas, fleita
Simonas Kaupinis – tūba
Dominykas Norkūnas – gitara
Gediminas Stepanavičius – kontrabosas, trimitas
Domantas Razmus – būgnai

https://soundcloud.com/kristupasgikas/laivo-troupe-live…
https://soundcloud.com/kristupasgikas/laivo-troupe-a-side
https://soundcloud.com/kristupasgikas/antra-puse