Maisto ir muzikos gerbėjai, sukluskite! ‘Deep Fry Club’ ir DJ Black Fanfare (Demetrio Castellucci) lapkričio 15 d. 20 val. sujungs jūsų mėgiamas sritis į vieną!

‘Deep Fry Club’ ir DJ Black Fanfare (Demetrio Castellucci)

tracklist:

Bolten M – El Heredero
Tipper – Gulch
Thomas Brinkmann – 0100
Clayton Cameron – Drum Brushes Solo
Max Roach – Drum Brushes Solo
Filmmaker – Bionic Program
DJ Die Soon – Monopolize
Wishmountain – Crisps
Depeche Mode – Dream on (Kid606 Mix)
Eno Moebius Roedelius – Oil
Qebrus – Smell this pic
Xanopticon – Nemeti
Amon Tobin – Verbal (Prefuse 73 Dipped Escalade mix)

Maisto ir muzikos gerbėjai, sukluskite! ‘Deep Fry Club’ ir DJ Black Fanfare (Demetrio Castellucci) lapkričio 15 d. 20 val. sujungs jūsų mėgiamas sritis į vieną!

Ilgas kultūrinio paveldo tradicijas turinti kasdieninės virtuvės praktika, derinama su eksperimentinėmis „pasidaryk-pats“ ir „pasidaryk-su-kitais“ idėjomis, įkvepia šiuolaikinius bio ir hibridinius menininkus prisidėti prie ilgos, maisto istorijos, pavyzdžiui, nuo 1960 metų vykstančiu judėjimu „Suvalgyt Meną“ (angl. Eat Art). Pastaruosius 5 metus Andrew tyrinėja „virtuvės laboratorijos“ idėjas, kuriose susijungia profesionalios ir namų erdvės, šiuolaikinio meno ir dalyvavimo praktikų kontekstai. Jiems pristatyti menininkas išbando įvairiausius metodus, dokumentuojant, naudojant zinus, socialinius tinklus ir autoetnografinį rašymą.

Rezidencijos „SODAS 2123“ metu, Andrew eksperimentavo kassavaitinėse „deep fry“ klubo praktikose, kuriose jungėsi tans-vietinės kultūrinės/kulinarinės tradicijos; tyrinėjo maisto gaminimą ir mokslą apie riebalus ir kepimą bei atminties kūrimo praktikas. Traški kapsulė, kuria pasidengia į karštą aliejų įmestos daržovės ar kiti objektai, skatino garsias ir nutylėtas reflekcijas apie karštį, transformaciją, kūnus, artefaktus ir prisiminimo/užmiršimo veiksmą.

Šia progia kviečiame pažvelgti iš arčiau į gaminimo procesus, paklausyti iš anksto įrašytų pasakojimų iš „Alt Lab“, reflektuojant meninio tyrimo eigą, tuo metu ragaujant tešla padengtų ir karštame aliejuje apskrudusių dalykų. „Alt Lab“ virtuvėje šeimininkaujantis Andrew supažindins savo tyrimo įžanga, o rezultatus pristatys gaminant.

Įspėjame, jog erdvėje tvyros rapsų (Brassica napus) aliejaus kvapas, gali būti šiek tiek triukšminga, bei bus įrašinėjami aplinkos garsai.

„Black Fanfare“ yra elektroninis ir elektroakustinis muzikinis projektas 2007 m. pradėtas kūrėjo Demetrio Castellucci. Renginio metu jis generous magmos garsus iš skrudinimo aliejuje procesų, įrašinės burbuliavimą ir žemus abstrakčius dronų garsus, kurie susijungs į laužytas ritmines struktūras ir intensyvias kulminacijas, kviečiančias judėti ir šokti. Demetrio Castellucci yra žinomas kaip dj bei teatro, šokio ir kino kompozitorius. Jis taip pat yra kolektyvo „Unarcheology“ narys, kuris kuruoja erdvę „Sound Gym“ įsikūrusią „SODAS 2123“.

https://unarcheology.bandcamp.com

Andrew Gryf Paterson yra menininkas-organizatorius, kultūros prodiuseris, edukatorius bei nepriklausomas tyrėjas. Jis specializuojasi tyrinėjant ir vadovaujant trans-disciplininiams projektams, nagrinėja ryšius tarp meno, skaitmeninės kultūros ir mokslo, kultūros aktyvizmo, ekologijos ir tvarumo judėjimų, kultūros paveldo ir bendradarbiavimo tinkle. Kilęs iš Škotijos, paskutinius 18 metų menininkas aktyviai kuria Helsinkyje, Suomijoje, bei Baltijos jūros regione. Jis dirba medijos, bendradarbiavimo, aplinkos meno ir aktyvizmo laukuose, savo kūrybinę praktiką plėsdamas kūrybinėse dirbtuvėse, performatyviuose renginiuose ir pasakojimuose.http://www.agryfp.info