„Verpėjų orkestras sukuriamas kiekvieną kartą iš naujo skirtingose vietose iš skirtingų žmonių. Kviečiame žmones, norinčius išmokti verpti vilną ir turinčius savo verpimo ratelius prisijungti prie orkestro. Mokydamiesi verpti, mes klausomės vieni kitų, ir tai yra visiškai kitokio pobūdžio bendravimas, tarsi ritualas, kuris vienija įvairios kultūrinės patirties ir amžiaus žmones. Pabaigoje surengiame viešą pasirodymą kaip iniciaciją į vis augančią gyvą verpėjų bendriją.“ (Laura Garbštienė)

Verpėjų orkestras

„Verpėjų orkestras sukuriamas kiekvieną kartą iš naujo skirtingose vietose iš skirtingų žmonių. Kviečiame žmones, norinčius išmokti verpti vilną ir turinčius savo verpimo ratelius prisijungti prie orkestro. Mokydamiesi verpti, mes klausomės vieni kitų, ir tai yra visiškai kitokio pobūdžio bendravimas, tarsi ritualas, kuris vienija įvairios kultūrinės patirties ir amžiaus žmones. Pabaigoje surengiame viešą pasirodymą kaip iniciaciją į vis augančią gyvą verpėjų bendriją.“
(Laura Garbštienė)


Įrašas iš „Verpėjų orkestro“, performansų serijos Kairėnų botanikos sode, garso režisierius – Donatas Bielkauskas, 2019 m.
📷: Vitalij Červiakov